Dam nocleg

Dam nocleg to inicjatywa pomocy dla uchodźców z Ukrainy. Celem jest szybkie wyszukanie miejsca noclegowego dla osób z państwa ogarniętego wojną. Dysponujesz wolnym mieszkaniem, domem lub apartamentem i chcesz przyjąć uchodźców z Ukrainy? Daj nam znać! Każda pomoc może okazać się niezwykle istotna!

Noclegi i pomoc dla uchodźców z Ukrainy

Barbara
2022-03-16

Dam nocleg w Polsce od natychmiast na okres do ustalenia

Chętnie/ udostepnię bez oplat na 2/mc / Rodziny z dziećmi / DOMEK W górach 80 m2, dla 9-10 os .Na I-pietrze są trzy pokoje ( 4-os / 3/os/2/os + łazienka Na parterze jest salon z kominkiem + kuchnia + Lazienka + holl Domek znajduje się w KLETNIE , za Stroniem Sląskim 3 km / Kotlina Kłodzka Czekamy / Barbara Jest możliwość przedłużenia pobytu / za niewielką dopłatą .

MARIA STANKIEWICZ
2022-03-15

Dam nocleg w Świekatowie od natychmiast na okres do ustalenia

W Gminie Świekatowo proponujemy domek wolnostojący - tzw. organistówkę, 2-3 pokoje + kuchnia. Miejscowość położona jest na skraju Borów Tucholskich , 45 km od Bydgoszczy, z dojazdem do miasta pociągiem (ok.30minut) .

Barbara
2022-03-14

Dam nocleg w Dominicach od natychmiast na okres 3 tygodni

Domek letniskowy, całoroczny, ogrzewany, w pełni wyposażony, 4 sypialnie, 3km do miejscowości Boszkowo lub Włoszakowice i sklepów, do użytku będą rowery, łóżeczko dla małego dziecka, warunki bardzo dobre dla małych dzieci, w pobliżu bar.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej